Takım İstatistikleri
Lig seçin, takım performans karşılaştırmalarını görün
Toplam Takım:
20
Premier Lig — Takım İstatistikleri
İngiltere — 20 takım listelendi
| # | Takım | Lig | Gol & Şut | Top & Pas | Mücadele | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç | Gol/M | Şut/M | İs.Ş/M | TSO% | Pas% | B.Pas/M | İMK% | HT% | Kor/M | |||
| 1 | Brighton & Hove Albion | İngiltere Premier Lig | 6 | 3.0 | 14.5 | 5.5 | 60.0% | 85.2% | 433.0 | 48.1% | 50.5% | 5.3 |
| 2 | Manchester City | İngiltere Premier Lig | 6 | 2.7 | 10.0 | 5.2 | 63.8% | 89.1% | 550.0 | 51.3% | 55.7% | 6.2 |
| 3 | Chelsea | İngiltere Premier Lig | 6 | 2.5 | 9.5 | 5.3 | 47.6% | 83.2% | 358.0 | 54.5% | 51.7% | 5.8 |
| 4 | Brentford | İngiltere Premier Lig | 6 | 2.0 | 10.8 | 4.5 | 45.5% | 77.7% | 290.0 | 46.6% | 51.0% | 4.0 |
| 5 | Arsenal | İngiltere Premier Lig | 6 | 1.7 | 8.8 | 5.0 | 59.2% | 86.5% | 435.0 | 53.6% | 50.0% | 4.8 |
| 6 | Newcastle United | İngiltere Premier Lig | 6 | 1.7 | 9.0 | 4.0 | 52.1% | 83.6% | 364.0 | 49.4% | 51.4% | 4.7 |
| 7 | Manchester United | İngiltere Premier Lig | 6 | 1.5 | 13.2 | 5.3 | 57.8% | 87.6% | 485.0 | 50.2% | 49.7% | 6.7 |
| 8 | Ipswich Town | İngiltere Premier Lig | 6 | 1.5 | 9.5 | 4.7 | 45.4% | 82.5% | 345.0 | 46.9% | 46.9% | 3.3 |
| 9 | Crystal Palace | İngiltere Premier Lig | 6 | 1.5 | 9.0 | 4.2 | 43.2% | 81.0% | 331.0 | 50.7% | 46.7% | 2.8 |
| 10 | Leeds United | İngiltere Premier Lig | 6 | 1.3 | 7.5 | 3.8 | 44.6% | 77.2% | 279.0 | 52.1% | 51.9% | 4.3 |
| 11 | Everton | İngiltere Premier Lig | 6 | 1.3 | 10.7 | 5.0 | 47.1% | 84.0% | 369.0 | 53.8% | 52.1% | 5.2 |
| 12 | Hull City | İngiltere Premier Lig | 6 | 1.3 | 8.7 | 4.0 | 33.1% | 72.5% | 207.0 | 50.5% | 47.7% | 4.0 |
| 13 | Liverpool | İngiltere Premier Lig | 6 | 1.2 | 8.7 | 5.0 | 54.9% | 85.0% | 408.0 | 50.6% | 56.4% | 4.2 |
| 14 | Bournemouth | İngiltere Premier Lig | 6 | 1.2 | 9.5 | 5.0 | 47.7% | 80.6% | 334.0 | 48.7% | 48.6% | 4.7 |
| 15 | Aston Villa | İngiltere Premier Lig | 6 | 1.0 | 8.3 | 3.2 | 47.0% | 83.4% | 338.0 | 46.8% | 43.4% | 2.8 |
| 16 | Sunderland | İngiltere Premier Lig | 6 | 1.0 | 9.2 | 4.7 | 50.8% | 80.9% | 338.0 | 52.2% | 48.8% | 4.5 |
| 17 | Fulham | İngiltere Premier Lig | 6 | 1.0 | 9.5 | 4.5 | 54.1% | 85.0% | 459.0 | 46.6% | 44.4% | 5.5 |
| 18 | Nottingham Forest | İngiltere Premier Lig | 6 | 0.8 | 12.0 | 3.8 | 48.5% | 79.8% | 316.0 | 50.0% | 52.8% | 4.2 |
| 19 | Coventry | İngiltere Premier Lig | 6 | 0.8 | 7.5 | 3.7 | 38.0% | 76.4% | 251.0 | 48.4% | 51.8% | 3.7 |
| 20 | Tottenham | İngiltere Premier Lig | 6 | 0.5 | 9.3 | 3.7 | 58.8% | 87.7% | 467.0 | 49.2% | 44.9% | 7.0 |