Kaleci İstatistikleri
Lig seçin, kaleci performans karşılaştırmalarını görün
Toplam Kaleci:
40
Süper Lig — Kaleci İstatistikleri
Türkiye — 40 kaleci arasından 20 kaleci gösteriliyor
| # | Kaleci | Takım | Maç & Gol | Kurtarış | Top Oyuna | Kart | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç | Yd.Gol | Yd.G/M | GolYm | Kurt/M | Krt% | İç Krt% | Dış Krt% | T.O.S. | SK | KK | |||
| 1 | Bahadır Güngördü | Konyaspor | 5 | 1 | 0.2 | 3 | 2.4 | 92.0% | 89.0% | 100.0% | 64.0 | 0 | 0 |
| 2 | Andre Onana | Trabzonspor | 7 | 5 | 0.7 | 3 | 4.0 | 85.0% | 75.0% | 100.0% | 70.0 | 2 | 0 |
| 3 | Muhammed Şengezer | Başakşehir FK | 5 | 3 | 0.6 | 3 | 3.2 | 84.0% | 75.0% | 100.0% | 74.0 | 0 | 0 |
| 4 | Ederson | Fenerbahçe | 6 | 4 | 0.7 | 4 | 3.5 | 84.0% | 67.0% | 100.0% | 79.0 | 1 | 0 |
| 5 | Paulo Victor | Alanyaspor | 7 | 6 | 0.9 | 3 | 4.0 | 82.0% | 76.0% | 92.0% | 70.0 | 0 | 0 |
| 6 | Ertuğrul Taşkıran | Erzurumspor FK | 5 | 4 | 0.8 | 3 | 3.0 | 79.0% | 79.0% | 80.0% | 70.0 | 0 | 0 |
| 7 | Serhat Öztaşdelen | Kocaelispor | 7 | 6 | 0.9 | 3 | 3.3 | 79.0% | 73.0% | 86.0% | 60.0 | 1 | 0 |
| 8 | Andreas Gianniotis | Kasımpaşa | 7 | 8 | 1.1 | 2 | 3.7 | 76.0% | 75.0% | 78.0% | 67.0 | 0 | 0 |
| 9 | Yahia Fofana | Çaykur Rizespor | 7 | 9 | 1.3 | 2 | 3.4 | 73.0% | 72.0% | 75.0% | 84.0 | 0 | 0 |
| 10 | İrfan Can Eğribayat | Gençlerbirliği | 7 | 15 | 2.1 | 1 | 5.4 | 72.0% | 67.0% | 91.0% | 68.0 | 1 | 0 |
| 11 | Arda Özçimen | Göztepe | 4 | 4 | 1.0 | 1 | 2.5 | 71.0% | 56.0% | 100.0% | 41.0 | 0 | 0 |
| 12 | Alban Lafont | Amed SK | 7 | 9 | 1.3 | 2 | 2.7 | 68.0% | 63.0% | 78.0% | 87.0 | 3 | 0 |
| 13 | Marcos Felipe | Çorum FK | 7 | 12 | 1.7 | 2 | 3.4 | 67.0% | 58.0% | 90.0% | 78.0 | 0 | 0 |
| 14 | Okan Kocuk | Samsunspor | 7 | 15 | 2.1 | 1 | 4.0 | 65.0% | 55.0% | 86.0% | 92.0 | 0 | 0 |
| 15 | Alexander Nübel | Beşiktaş | 7 | 8 | 1.1 | 2 | 2.1 | 65.0% | 64.0% | 67.0% | 95.0 | 0 | 0 |
| 16 | Deniz Ertaş | Konyaspor | 3 | 7 | 2.3 | 0 | 4.0 | 63.0% | 46.0% | 100.0% | 74.0 | 0 | 0 |
| 17 | Kacper Tobiasz | Gaziantep FK | 7 | 10 | 1.4 | 2 | 2.4 | 63.0% | 59.0% | 80.0% | 86.0 | 0 | 0 |
| 18 | Uğurcan Çakır | Galatasaray | 6 | 9 | 1.5 | 2 | 1.7 | 53.0% | 53.0% | 50.0% | 85.0 | 0 | 0 |
| 19 | Horatiu Moldovan | Eyüpspor | 7 | 17 | 2.4 | 0 | 2.7 | 53.0% | 42.0% | 80.0% | 71.0 | 0 | 0 |
| 20 | Emre Bilgin | Eyüpspor | 1 | 3 | 3.0 | 0 | 3.0 | 50.0% | 40.0% | 100.0% | 100.0 | 0 | 0 |