Takım İstatistikleri
Lig seçin, takım performans karşılaştırmalarını görün
Toplam Takım:
18
Süper Lig — Takım İstatistikleri
Türkiye — 18 takım listelendi
| # | Takım | Lig | Gol & Şut | Top & Pas | Mücadele | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç | Gol/M | Şut/M | İs.Ş/M | TSO% | Pas% | B.Pas/M | İMK% | HT% | Kor/M | |||
| 1 | Fenerbahçe | Türkiye Süper Lig | 7 | 2.7 | 13.1 | 7.3 | 54.8% | 87.0% | 424.0 | 51.9% | 45.4% | 6.7 |
| 2 | Amed SK | Türkiye Süper Lig | 7 | 2.4 | 11.4 | 5.1 | 46.4% | 81.8% | 322.0 | 50.4% | 52.6% | 4.1 |
| 3 | Galatasaray | Türkiye Süper Lig | 7 | 2.3 | 17.9 | 8.1 | 57.9% | 86.4% | 409.0 | 50.8% | 54.1% | 7.1 |
| 4 | Çorum FK | Türkiye Süper Lig | 7 | 2.3 | 9.7 | 5.3 | 53.4% | 86.1% | 419.0 | 46.5% | 46.5% | 4.6 |
| 5 | Beşiktaş | Türkiye Süper Lig | 7 | 2.3 | 12.3 | 6.3 | 61.9% | 87.5% | 459.0 | 50.2% | 54.9% | 8.0 |
| 6 | Trabzonspor | Türkiye Süper Lig | 7 | 2.3 | 11.3 | 6.7 | 54.8% | 85.9% | 400.0 | 53.0% | 47.2% | 5.6 |
| 7 | Göztepe | Türkiye Süper Lig | 7 | 2.1 | 13.0 | 6.0 | 41.0% | 72.1% | 208.0 | 48.7% | 46.7% | 5.4 |
| 8 | Başakşehir FK | Türkiye Süper Lig | 7 | 1.4 | 8.9 | 3.7 | 52.3% | 84.4% | 389.0 | 48.7% | 51.3% | 4.4 |
| 9 | Kasımpaşa | Türkiye Süper Lig | 7 | 1.1 | 9.0 | 3.3 | 40.6% | 78.2% | 267.0 | 50.9% | 53.3% | 3.4 |
| 10 | Kocaelispor | Türkiye Süper Lig | 7 | 1.1 | 8.7 | 4.3 | 46.9% | 81.0% | 335.0 | 50.5% | 46.4% | 3.4 |
| 11 | Alanyaspor | Türkiye Süper Lig | 7 | 1.1 | 8.6 | 3.3 | 42.9% | 80.5% | 285.0 | 51.4% | 57.5% | 5.3 |
| 12 | Gençlerbirliği | Türkiye Süper Lig | 7 | 1.0 | 8.7 | 3.6 | 44.3% | 80.9% | 287.0 | 50.2% | 54.2% | 4.7 |
| 13 | Gaziantep FK | Türkiye Süper Lig | 7 | 1.0 | 9.3 | 3.1 | 50.0% | 81.7% | 340.0 | 52.3% | 53.5% | 4.4 |
| 14 | Çaykur Rizespor | Türkiye Süper Lig | 7 | 1.0 | 11.1 | 5.0 | 54.5% | 84.9% | 381.0 | 48.4% | 43.6% | 4.6 |
| 15 | Samsunspor | Türkiye Süper Lig | 7 | 0.9 | 10.1 | 3.1 | 56.4% | 85.0% | 440.0 | 46.8% | 49.7% | 4.6 |
| 16 | Konyaspor | Türkiye Süper Lig | 7 | 0.6 | 9.9 | 3.4 | 48.6% | 82.3% | 332.0 | 49.7% | 53.6% | 2.6 |
| 17 | Erzurumspor FK | Türkiye Süper Lig | 7 | 0.4 | 7.3 | 2.9 | 43.4% | 83.4% | 333.0 | 49.5% | 45.2% | 3.1 |
| 18 | Eyüpspor | Türkiye Süper Lig | 7 | 0.3 | 9.1 | 3.6 | 48.4% | 84.1% | 327.0 | 49.8% | 44.1% | 3.9 |