Takım İstatistikleri
Lig seçin, takım performans karşılaştırmalarını görün
Toplam Takım:
18
Bundesliga — Takım İstatistikleri
Almanya — 18 takım listelendi
| # | Takım | Lig | Gol & Şut | Top & Pas | Mücadele | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç | Gol/M | Şut/M | İs.Ş/M | TSO% | Pas% | B.Pas/M | İMK% | HT% | Kor/M | |||
| 1 | Bayern Münih | Almanya Bundesliga | 5 | 3.2 | 16.2 | 9.0 | 70.2% | 89.8% | 642.0 | 49.5% | 56.7% | 9.4 |
| 2 | RB Leipzig | Almanya Bundesliga | 5 | 3.0 | 14.4 | 7.0 | 55.8% | 87.3% | 462.0 | 50.6% | 58.4% | 6.2 |
| 3 | Freiburg | Almanya Bundesliga | 5 | 2.8 | 12.0 | 6.0 | 52.3% | 83.7% | 382.0 | 52.8% | 53.1% | 5.6 |
| 4 | Bayer Leverkusen | Almanya Bundesliga | 5 | 2.8 | 16.0 | 6.4 | 59.0% | 87.4% | 480.0 | 47.4% | 40.0% | 8.0 |
| 5 | Mainz 05 | Almanya Bundesliga | 5 | 2.6 | 14.4 | 6.0 | 50.3% | 81.3% | 359.0 | 51.5% | 53.1% | 5.6 |
| 6 | Augsburg | Almanya Bundesliga | 5 | 2.6 | 10.4 | 6.8 | 38.2% | 76.5% | 271.0 | 56.5% | 57.3% | 4.8 |
| 7 | Borussia Dortmund | Almanya Bundesliga | 5 | 2.2 | 11.8 | 6.2 | 53.7% | 84.2% | 439.0 | 51.6% | 48.6% | 4.8 |
| 8 | Werder Bremen | Almanya Bundesliga | 5 | 2.0 | 9.8 | 6.0 | 44.7% | 83.5% | 372.0 | 54.2% | 49.2% | 3.4 |
| 9 | Eintracht Frankfurt | Almanya Bundesliga | 5 | 1.8 | 11.0 | 5.6 | 50.5% | 81.5% | 353.0 | 50.3% | 53.5% | 5.0 |
| 10 | Hoffenheim | Almanya Bundesliga | 5 | 1.8 | 11.6 | 4.8 | 58.1% | 81.7% | 417.0 | 50.0% | 56.7% | 6.8 |
| 11 | Stuttgart | Almanya Bundesliga | 5 | 1.6 | 11.8 | 6.0 | 52.3% | 81.1% | 391.0 | 50.1% | 50.0% | 6.2 |
| 12 | Elversberg | Almanya Bundesliga | 5 | 1.6 | 7.8 | 4.0 | 44.2% | 79.7% | 314.0 | 45.1% | 43.5% | 3.6 |
| 13 | Köln | Almanya Bundesliga | 5 | 1.6 | 12.6 | 5.4 | 49.0% | 83.8% | 359.0 | 51.0% | 46.0% | 6.6 |
| 14 | Mönchengladbach | Almanya Bundesliga | 5 | 1.4 | 9.8 | 4.8 | 48.5% | 81.6% | 331.0 | 45.7% | 48.7% | 6.6 |
| 15 | Hamburg | Almanya Bundesliga | 5 | 1.0 | 8.2 | 3.8 | 40.5% | 78.3% | 276.0 | 45.1% | 39.1% | 3.6 |
| 16 | Union Berlin | Almanya Bundesliga | 5 | 1.0 | 9.0 | 5.2 | 44.6% | 74.9% | 272.0 | 49.3% | 47.2% | 3.8 |
| 17 | Schalke 04 | Almanya Bundesliga | 5 | 0.8 | 7.6 | 3.6 | 38.0% | 70.3% | 240.0 | 50.1% | 48.3% | 2.8 |
| 18 | Paderborn | Almanya Bundesliga | 5 | 0.6 | 9.4 | 2.8 | 47.5% | 81.0% | 368.0 | 49.9% | 52.1% | 4.6 |