Takım İstatistikleri
Lig seçin, takım performans karşılaştırmalarını görün
Toplam Takım:
20
Serie A — Takım İstatistikleri
İtalya — 20 takım listelendi
| # | Takım | Lig | Gol & Şut | Top & Pas | Mücadele | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç | Gol/M | Şut/M | İs.Ş/M | TSO% | Pas% | B.Pas/M | İMK% | HT% | Kor/M | |||
| 1 | Inter | İtalya Serie A | 6 | 3.0 | 16.8 | 7.2 | 62.0% | 90.0% | 552.0 | 58.9% | 65.9% | 5.7 |
| 2 | Roma | İtalya Serie A | 6 | 2.3 | 15.0 | 6.2 | 53.2% | 85.8% | 441.0 | 52.8% | 54.3% | 5.2 |
| 3 | Milan | İtalya Serie A | 6 | 1.8 | 9.2 | 4.5 | 60.2% | 89.2% | 518.0 | 50.7% | 54.3% | 3.2 |
| 4 | Lazio | İtalya Serie A | 6 | 1.8 | 10.5 | 4.3 | 49.6% | 86.1% | 396.0 | 47.0% | 44.4% | 4.8 |
| 5 | Napoli | İtalya Serie A | 6 | 1.7 | 11.0 | 4.8 | 50.2% | 86.0% | 408.0 | 48.3% | 53.6% | 5.5 |
| 6 | Sassuolo | İtalya Serie A | 6 | 1.7 | 11.5 | 6.5 | 45.7% | 87.8% | 395.0 | 50.8% | 58.3% | 4.3 |
| 7 | Como | İtalya Serie A | 6 | 1.5 | 15.7 | 6.7 | 61.9% | 89.8% | 545.0 | 55.2% | 48.5% | 7.7 |
| 8 | Frosinone | İtalya Serie A | 6 | 1.5 | 12.7 | 4.8 | 42.8% | 74.5% | 227.0 | 49.5% | 47.8% | 5.5 |
| 9 | Juventus | İtalya Serie A | 6 | 1.5 | 13.5 | 6.5 | 58.6% | 88.7% | 505.0 | 49.1% | 45.5% | 8.7 |
| 10 | Monza | İtalya Serie A | 6 | 1.5 | 11.3 | 6.0 | 43.5% | 80.9% | 300.0 | 48.5% | 48.5% | 4.7 |
| 11 | Udinese | İtalya Serie A | 6 | 1.5 | 10.7 | 4.2 | 48.7% | 85.2% | 392.0 | 49.8% | 49.3% | 4.3 |
| 12 | Atalanta | İtalya Serie A | 6 | 1.3 | 9.8 | 4.7 | 46.7% | 87.8% | 425.0 | 45.3% | 47.3% | 3.7 |
| 13 | Fiorentina | İtalya Serie A | 6 | 1.2 | 12.8 | 5.2 | 45.8% | 83.3% | 323.0 | 49.1% | 48.6% | 4.3 |
| 14 | Torino | İtalya Serie A | 6 | 1.2 | 7.5 | 3.2 | 50.9% | 84.7% | 402.0 | 53.2% | 51.3% | 3.5 |
| 15 | Cagliari | İtalya Serie A | 6 | 1.0 | 7.8 | 3.8 | 38.8% | 84.6% | 332.0 | 46.5% | 50.0% | 3.5 |
| 16 | Lecce | İtalya Serie A | 6 | 1.0 | 8.0 | 3.7 | 41.0% | 79.3% | 289.0 | 47.5% | 48.8% | 4.5 |
| 17 | Bologna | İtalya Serie A | 6 | 0.8 | 9.5 | 3.5 | 51.3% | 87.3% | 399.0 | 49.7% | 44.8% | 4.0 |
| 18 | Genoa | İtalya Serie A | 6 | 0.8 | 7.5 | 3.2 | 46.2% | 82.2% | 322.0 | 52.0% | 48.3% | 4.7 |
| 19 | Venezia | İtalya Serie A | 6 | 0.8 | 11.0 | 4.3 | 57.8% | 85.9% | 431.0 | 50.1% | 55.4% | 4.3 |
| 20 | Parma | İtalya Serie A | 6 | 0.7 | 7.3 | 2.7 | 42.5% | 82.1% | 318.0 | 46.6% | 39.0% | 3.0 |