Takım İstatistikleri
Lig seçin, takım performans karşılaştırmalarını görün
Toplam Takım:
20
LaLiga — Takım İstatistikleri
İspanya — 20 takım listelendi
| # | Takım | Lig | Gol & Şut | Top & Pas | Mücadele | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç | Gol/M | Şut/M | İs.Ş/M | TSO% | Pas% | B.Pas/M | İMK% | HT% | Kor/M | |||
| 1 | Barcelona | İspanya LaLiga | 8 | 4.3 | 16.6 | 8.3 | 70.0% | 90.5% | 625.0 | 55.8% | 61.1% | 7.6 |
| 2 | Real Madrid | İspanya LaLiga | 8 | 2.4 | 13.4 | 7.1 | 51.6% | 89.9% | 460.0 | 58.6% | 62.2% | 7.1 |
| 3 | Atletico Madrid | İspanya LaLiga | 8 | 2.3 | 11.9 | 6.5 | 58.3% | 88.1% | 512.0 | 50.0% | 52.3% | 5.6 |
| 4 | Real Betis | İspanya LaLiga | 8 | 1.8 | 12.8 | 6.5 | 53.3% | 87.3% | 451.0 | 55.7% | 52.0% | 5.1 |
| 5 | Racing Santander | İspanya LaLiga | 8 | 1.6 | 8.8 | 4.9 | 48.7% | 82.5% | 362.0 | 50.1% | 52.7% | 4.8 |
| 6 | Villarreal | İspanya LaLiga | 8 | 1.6 | 11.6 | 6.3 | 60.3% | 89.1% | 518.0 | 47.9% | 51.5% | 6.8 |
| 7 | Deportivo Alaves | İspanya LaLiga | 8 | 1.5 | 9.6 | 4.3 | 40.2% | 79.2% | 258.0 | 49.8% | 48.5% | 3.8 |
| 8 | Real Sociedad | İspanya LaLiga | 8 | 1.5 | 9.0 | 5.0 | 48.4% | 84.8% | 384.0 | 48.6% | 49.4% | 7.3 |
| 9 | Deportivo La Coruna | İspanya LaLiga | 8 | 1.5 | 8.8 | 4.3 | 47.6% | 84.8% | 384.0 | 50.4% | 53.6% | 5.5 |
| 10 | Espanyol | İspanya LaLiga | 8 | 1.4 | 9.6 | 3.9 | 48.1% | 81.9% | 318.0 | 46.1% | 51.3% | 2.1 |
| 11 | Sevilla | İspanya LaLiga | 7 | 1.4 | 8.7 | 4.1 | 41.8% | 77.0% | 260.0 | 48.6% | 45.9% | 3.3 |
| 12 | Rayo Vallecano | İspanya LaLiga | 8 | 1.4 | 9.0 | 4.1 | 48.3% | 80.8% | 277.0 | 47.9% | 45.6% | 4.8 |
| 13 | Elche | İspanya LaLiga | 8 | 1.4 | 9.3 | 4.6 | 52.4% | 85.8% | 421.0 | 48.3% | 46.2% | 4.6 |
| 14 | Levante | İspanya LaLiga | 6 | 1.3 | 8.3 | 3.7 | 39.7% | 81.2% | 288.0 | 47.9% | 42.5% | 3.2 |
| 15 | Athletic Bilbao | İspanya LaLiga | 7 | 1.0 | 10.9 | 3.9 | 51.8% | 85.0% | 361.0 | 51.6% | 55.1% | 5.6 |
| 16 | Osasuna | İspanya LaLiga | 8 | 1.0 | 7.4 | 4.0 | 45.9% | 81.6% | 325.0 | 49.9% | 53.6% | 3.3 |
| 17 | Celta Vigo | İspanya LaLiga | 8 | 1.0 | 7.6 | 3.3 | 49.9% | 87.2% | 446.0 | 49.4% | 40.9% | 3.1 |
| 18 | Valencia | İspanya LaLiga | 8 | 0.8 | 6.8 | 2.6 | 46.9% | 82.0% | 356.0 | 49.9% | 46.3% | 4.3 |
| 19 | Malaga | İspanya LaLiga | 8 | 0.5 | 7.8 | 2.6 | 51.2% | 86.8% | 418.0 | 48.1% | 40.3% | 5.9 |
| 20 | Getafe | İspanya LaLiga | 8 | 0.5 | 8.6 | 2.5 | 36.8% | 74.7% | 222.0 | 47.1% | 52.4% | 3.9 |